MOJE TOP 10 PROJEKTÓW DIY – KTÓRY NAJLEPSZY?

Gdyby kilka tygodni temu ktoś mi powiedział, że w obawie przed niewidzialnym przeciwnikiem dobrowolnie zamknę się szczelnie w domu na bliżej nieokreślony czas z dwójką dzieci i mężem, pomyślałabym pewnie, że przedawkował jakąś nielegalną substancję, naoglądał się seriali science fiction, albo po prostu postradał zmysły.

Tymczasem staramy się jakoś w miarę normalnie funkcjonować w tej nieoczekiwanej, nowej rzeczywistości. Choć z normalnością niewiele to ma wspólnego. Dzieci jednak względnie ogarnęły, że hałasować do woli mogą dopiero popołudniu, żeby starzy mogli ogarnąć robotę. Starsza powoli wdraża się w nowy zdalny tryb odrabiania lekcji, a młodszy swoją energię rozładowuje na torach przeszkód zbudowanych z krzeseł, książek i dosłownie wszystkiego co mu wpadnie w ręce. Daleko nam wprawdzie do mistrzów organizacji, którzy w aktualnych okolicznościach upatrują szans na remanenty w szafach, rozwój osobisty, kreatywne zabawy z dziećmi czy remont domu. Mimo tego, że siedzimy tu zamknięci, nasz czas wcale nie zwolnił. Mam momentami wrażenie, że jeszcze przyspieszył.  Póki co jednak dajemy radę… na jakieś trzy z plusem, ale zawsze.

Dla lepiej od nas ogarniętych, super ambitnych, albo poprostu wszystkich tych, którzy w domowym zaciszu w obecnej sytuacji dysponują nadwyżką czasu i ochoty na realizowanie kreatywych projektów  przygotowałam zestawienie kilku moich ulubionych projektów DIY, które przy okazji spotkały się z największą aprobatą dzieciaków. Jeśli zatem szukacie inspiracji i pomysłów jesteście we właściwym miejscu 🙂

KSIĄŻKA SENSORYCZNA

EDUKACYJNE LODY I CAŁA RESZTA

DOMOWY TEATR

 

SUPER POKÓJ SUPERBOHATERA

KAKTUS

PORZĄDNE DINOZAURY

MINI PRZYTYLANKA

DEKORACJA POKOJU

ZOO NA ŚCIANIE

MASKI PIDŻAMERSÓW

Facebook   i   Instagram

Jeśli Ci się podoba – udostępnij!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook