DOM Z PAPIERU DIY

dom z papieru diyMarzyłyście kiedyś o domku dla lalek? Może w dzieciństwie miałyście podobny, a może teraz mają go Wasze dzieci? Ja marzę o domku dla lalek dla mojej córki 🙂 Nie o takim różowo-plastikowym, ale solidnym, drewnianym, dopieszczonym w najdrobniejszych detalach. Wymyśliłam, że zabawię się w stolarza i wybuduję go sama. Nie wiem czy zdołam*, w każdym razie na razie zbudowałam dom z papieru, projekt – makietę.

Łatwo nie było. Rysowałam, kreśliłam i kombinowałam i ciągle coś było nie tak. Nie potrafiłam się zdecydować na to w jakim domek ma być stylu. W końcu wyszło coś pomiędzy wiktoriańskim, klasycznym, a nie wiem sama – kamienicą? To na razie tylko makieta, wstępna koncepcja, ale na jej widok mój mąż stwierdził, że powstaje coś w stylu skandynawskim (?!) i dobrze, nie mam w sumie nic przeciw temu 🙂

Dom z papieru jak sama nazwa wskazuje jest wykonany z kartonowego pudełka, papierowy jest również siding, dachówki, framugi okien i futryna drzwi.

DOM Z PAPIERU FASADA

dom z papieru fasadaMoże nie widać, ale zapewniam, że zabawiłam się w szklarza i dom z papieru wyposażyłam również w okna 🙂 Wycięłam je z przezroczystej, sztywnej koszulki na dokumenty.

dom z papieruMakieta już jest. Wszystko sobie rozrysowałam i teraz wystarczy już TYLKO 😛 zacząć budowę właściwej nieruchomości.

* update. Właściwy domek dla lalek, dokładnie taki jak sobie wymarzyłam faktycznie powstał. Możecie go obejrzeć tutaj <klik>

Facebook   i   Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook