PIDŻAMERSI – MASKA (SZABLON)

Do niedawna żyłam sobie spokojnie, w błogiej niewiedzy, bladego pojęcia nie mając, że jakieś dzieci pod wpływem jakichś tajemniczych bransoletek, pod osłoną nocy zamieniają się w super zwierzo bohaterów. Aż pewnego wieczoru pewien pięcioletni mądrala uświadomił mi, że moja niewiedza jest rażąca i że muszę natychmiast nadrobić braki, bo on z kolei MUSI dnia nastepnego obowiązkowo na urodzinową imprezę kolegi przebrać się za jednego z Pidżamersów.

Na szczęście wyjątkowo nie musiałam tego wieczoru ratować świata przed zagładą więc nic nie stało na przeszkodzie, aby opracować ultra szybki patent na urodzinowo – karnawałowy kostium, w postaci maski. Rozpędziłam się nawet i zrobiłam od razu trzy. Po jednej dla każdego z Pidżamersów.

Maski wycięłam z filcu. Jak widać na załączonych zdjęciach można je zszyć lub skleić, jak wolicie. Założę się, że fajnie wyglądałyby też najzwyczajniej w świecie wycięte z papieru.

Szablony masek macie tutaj gotowe do pobrania i wydrukowania – w sam raz na wypadek gdyby jakiś pięcioletni mądrala zaskoczył Was wieczorową porą tudzież niedzielą niehandlową pilną potrzebą posiadania pidżamersowego przebrania.

[Pobierz]

[Pobierz]

[Pobierz]

Facebook   i   Instagram

Jeśli Ci się podoba – udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook