MOJE MALUCHY – CZASOPISMO DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Jak powszechnie wiadomo rodzeństwo to układ zaiste fascynujący, acz wybuchowy. Skrajny. Amplituda uczuć, które rodzeństwem targają jest wręcz nieprawdopodobna. W jednej chwili się kochają, w drugiej nienawidzą. Walczą ze sobą, rywalizują, ścigają się nieustannie, ale łącząca je wieź sprawia, że rozdzieleni tęsknią za sobą niemożebnie. To silniejsze od nich.

Podobnie jak to, że przechodzą różne fazy. Jak każdy bądź co bądź związek. Tylko bardziej.

Była już fascynacja Młodszego Starszą. Była już hiper opiekuńczość Starszej wobec Młodszego. Teraz na tapecie mamy walkę o równość i sprawiedliwość. W praktyce – wojnę o TAKĄ SAMĄ liczbę poduszek na łóżku, TAKĄ SAMĄ liczbę żelków na talerzyku, TAKĄ SAMĄ porcję lodów i tyleż samo dokładnie przytulasów i buziaków. Dotyczy to oczywiście wszystkich absolutnie aspektów naszej aktualnej rzeczywistości w tym również RÓWNEGO dostępu do wiedzy.

Te żądania akurat, w przeciwieństwie do lodowo-żelkowych zdecydowanie bardziej cieszą niż irytują. Choć ich realizacja może wydać się nieco problematyczna, szczególnie kiedy Młodszy, nie czytający, żeby była jasność, za przykładem Starszej, czytającej pasjami, wysuwa postulat zakupienia mu „gazetki do pocytania”.

I tu proszę Państwa w sukurs przychodzi nam nowe Czasopismo „Moje Maluchy” Wydawnictwa Nowa Era stworzone specjalnie z myślą o przedszkolakach.

Nie uświadczycie w nim wprawdzie literek, ale przekonacie się jak czytelnie pisać można obrazami i jak sprawnie Wasze dzieci będą w stanie te obrazki przeczytać.

Pismo, stworzone przez z założenia inspiruje dzieci do samodzielnej zabawy, ale jest równie dobrze propozycją spędzania wspólnego czasu z rodzicem, czy z rodzeństwem właśnie. Pomaga w kształtowaniu percepcji wzrokowej i sprawności manualnej przedszkolaka, przygotowuje dzieciaki do nauki pisania. W środku znajdziecie 24 kolorowe, wielkoformatowe plansze, a na nich szereg ilustracji i prostych zadań do wykonania. Dzieci bawiąc się, przyswajają nowe umiejętności.  Co ciekawe miesięcznik dostępny jest na rynku w dwóch imponujących rozmiarach: dużym (33cm) i ogromnym (38cm), który  sprawdzającym się idealnie w czasie zabawy na dywanie.

 

 

Facebook   i   Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook