NA OSTATNIEJ PROSTEJ DO ŚWIĄT – ZIMOWE KOLOROWANKI DO DRUKU

NA OSTATNIEJ PROSTEJ DO ŚWIĄT – ZIMOWE KOLOROWANKI DO DRUKU

Kiedy godzinę z hakiem sprzątasz kuchnię po wspólnym z dziećmi pieczeniu pierników dochodzisz do wniosku, że może i owszem cudownie jest angażować nieletnich w domowe aktywności, ale zawsze się jednak trzeba przy tym dodatkowo narobić. Taka prawda. Nie zawsze jest więc to dobry pomysł. Na pewno nie wtedy kiedy pracy masz więcej niż czasu.

Niewykluczone, że  gdzieś na nieodkrytej jeszcze planecie idealnych rodziców istnieją tacy, którzy ogarniają ubabraną kuchnię w mgnieniu oka. Mają po osiem rąk, turbo doładowanie i nieprzebrane oceany sił i cierpliwości, a  przygotowanie świąt i domu na święta wspólnie z dziećmi pałętającymi się pod nogami jest dla nich nieustającą przyjemnością.

Jeśli jednak, w tym gorącym przedświątecznym okresie orbitujecie przynajmniej od czasu do czas w zgoła odmiennej galaktyce i potrzebujecie chwili wytchnienia od swoich nieletnich pomocników, mam dla Was, a właściwie dla nich  mini pakiet zimowych kolorowanek. Być może, przy odrobinie szczęścia odwrócą na chwilę uwagę dzieciaków i wybawią Was od szorowania wysmarowanego miodem stołu i odśnieżania obsypanej mąką kuchni.

Drukujcie do woli. Enjoy!

ZIMOWE KOLOROWANKI

 Pobierz

 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook