OZDOBY CHOINKOWE Z PAPIERU + SZABLON DO DRUKU

Większość znajomych już dawno pochwaliła się na fejsie urodą swoich świątecznych drzewek. Niektórzy ozdoby choinkowe wieszali na nich już w listopadzie. A my jak co roku o tej porze, nie mamy się jeszcze czym chwalić. Jesteśmy można śmiało powiedzieć z choinką w … czarnym lesie.

Za cały świąteczny klimat robią u nas na razie jakieś mizerne światełka i moja zeszłoroczna wariacja na temat bożonarodzeniowego wieńca na drzwi. Tyle. Może jeszcze kilka świec, przy których raz nawet udało nam się zjeść rodzinną kolację. Za wymyślenie tego zadania do kalendarza adwentowego powinnam zostać nagrodzona dzikim aplauzem. O owacjach na stojąco nawet nie wspomnę.

Wracając jednak do świątecznego nastroju. Zaczynam już nieco zazdrośnie zerkać w stronę montowanych przez sąsiadów iluminacji.  Zmierzają wprawdzie z roku na rok coraz bardziej w stronę świątecznego stylu rodziny Griswoldów, ale nie można im odmówić klimatu. I choć zwykle u nas choinka pojawia się z zasady dopiero przed samą wigilią, czuję, że w tym roku zmienimy nieco ten zwyczaj. Nie będziemy czekać tak długo.  Zwłaszcza, że co tu dużo gadać, trochę popłynęliśmy z produkcją, a właściwie nadprodukcją ozdób choinkowych wszelkiej maści. Nie ma co dłużnej zwlekać. Trzeba je przecież w końcu na czymś zawiesić.

A jak Wasze choinki? Czekacie jeszcze, wybieracie, czy już dawno stoją?

OZDOBY CHOINKOWE Z PAPIERU

Tutaj możecie pobrać szablon do druku. Wystarczy kliknąć w obrazek.

Ozdoby choinkowe

Facebook   i   Instagram

Jeśli Ci się podoba – udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook