RABKOLAND – WYSTRZAŁOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI (I KONKURS)

W tym roku zaliczyliśmy niemal pełen przegląd wakacyjnych atrakcji. Było i nocowanie pod namiotem w pakiecie z pływaniem w jeziorze. I górskie  wędrówki, wspinaczki i zwiedzanie wielkich miast. Były zagraniczne, żwirowe plaże i piaszczyste wybrzeże starego, poczciwego Bałtyku. Było fajnie.

I choć Młoda jedzie właśnie z koleżankami na obóz, a Młody szaleje na zielonej trawce u dziadków – nasze wspólne, rodzinne wakacje już zakończyliśmy. Z przytupem.

Zanim pokażę Wam dokąd nas w tym roku poniosło wakacyjnie, przychodzę z pomysłem na wystrzałowe zakończenie wakacji i z konkursem (na końcu wpisu). Z konkursem, w którym do zgarnięcia macie aż dwa pakiety biletów do Rabkolandu na całodzienną, rodzinną zabawę bez limitu.

WIZYTA W RABKOLANDZIE

Nawet największy sceptyk w dziedzinie parków rozrywki, największy cykor w kwestii kolejek i diabelskich młynów, w obliczu zachwytu w oczach dzieciaków wymięka. Ja wymiękłam. Kumulacja atrakcji dla dzieci w tym parku robi wrażenie. Atrakcje są tu dedykowane dzieciom w wieku od 4 do 12 lat. Jednak założę się, że nawet starsze dzieciaki i co odważniejsi rodzice z pewnością docenią karuzele i urządzenia ekstremalne. Jest z czego wybierać, bo na terenie parku znajdują się:

 • 34 atrakcje.
 • 5 urządzeń tzw. ekstremalnych.
 • 265 oldschoolowych ruchomych figur, charakterystycznych dla tradycyjnego lunaparku, nawiązujących do klasyki gatunku.
 • 7 punktów gastronomicznych.
 • dwa teatry.
 • muzea i place zabaw.

RABKOLAND – ATRAKCJE

Flagowa atrakcja Rabkolandu, to duży diabelski młyn, z którego podziwiać można całą panoramę regionu. Znajdziecie tam również klasyczną karuzelę łańcuchową, z niespotykanymi w Polsce podwójnymi siedzeniami (!). Możecie korzystać z łodzi wikinga i latającego autobusu. Możecie ścigać się samochodzikami na autodromie, czy przyjechać przepiękną wenecką karuzelą. Na śmiałków czeka szalony muzyczny express. Na ciekawskich domek postawiony na głowie tzn. na dachu. Maluchy z pewnością zakochają się w kolorowych, sterowanych pontonach, rura parku i gigantycznych klockach.

A to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Do dyspozycji gości jest jeszcze gabinet krzywych luster, kopalnia złota, emocjonujący rollercoaster, również w wyjątkowej mini wersji  dla małych dzieci i wiele, wiele innych atrakcji.

Nasze bardzo subiektywne zestawienie Rabkowych hitów to muzyczny express, łódź wikinga i … krzywy domek. Koniecznie zajrzyjcie do środka, szczególnie polecamy wdrapanie się na piętro. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Natomiast nasz najmłodszy  ankietowany nie miał żadnych wątpliwości i bez wahania wytypował jako obsolutny w jego ocenie hit mini rollercoaster dla dzieci. Hit nad hity naszego pięciolatka.

Szczególną perełką jest Teatr Magii i Iluzji – genialne przedstawienie, w cenie biletu. Dzieciaki i nie tylko były absolutnie nomen omen oczarowane.

Jeżeli mieszkacie niedaleko, albo planujecie być w okolicy i zastanawiacie się czy warto odwiedzić to miejsce, to nie ma się nad czym zastanawiać. Możecie mieć pewność, że dzieci będą zachwycone.

Wszystkich, którzy chcieliby w Rabkolandzie wspólnie z dziećmi wystrzałowo zakończyć wakacje. Ewentualnie umilić im taką wizytą początek roku szkolnego lub przedszkolnego zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! Całodniowe bilety no limit czekają na Was!

Rabkoland 1

Zasady:

 1. Aby wziąć udział w konkursie należy: w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć krótko (max 3 zdania) na pytanie: „Która z atrakcji Rabkolandu podoba się Wam najbardziej i dlaczego?” oraz polubić fanpage MAMIDAMI na FB;
 2. Komentarze należy zamieszczać do 21 sierpnia 2019r. (środa) do godziny 12:00
 3. Zwycięzcy, czyli autorzy najciekawszych komentarzy zostaną ogłoszeni tego samego w tym wpisie ;
 4. Nagrody w niniejszym konkursie zostaną dostarczone zwycięzcom za pośrednictwem Poczty Polskiej poleconymi przesyłkami priorytetowymi;
 5. Pierwsza nagroda to całodniowe wejściówki do parku rozrywki Rabkoland dla trzech osób do wykorzystania do końca sezonu 2019 tj. do 29 września 2019r.;
 6. Druga nagroda to całodniowe wejściówki do parku rozrywki Rabkoland dla dwóch osób do wykorzystania do końca sezonu 2019 tj. do 29 września 2019r.;
 7. Osoby biorące udział w konkursie, w przypadku wygranej, wyrażają zgodę na podanie swoich danych adresowych w wiadomości prywatnej do autora bloga, w celu umożliwienia przesłania nagrody.

POWODZENIA!

WYNIKI!!!!

WYGRYWAJĄ:

1 MIEJSCE -Karolina

2 MIEJSCE – Anka_Z

Dziewczyny, GRATULACJE!!! Spodziewajcie się wiadomości ode mnie 🙂

Facebook   i   Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook