NIEZGODNOŚĆ CHARAKTERÓW – DEKORACJA DIY

dekoracja diy 1

DEKORACJA DIY

Patrzę na te moje dzieciaki i nadziwić się nie mogę. Wszak to rodzeństwo, więzami krwi złączone po wieki, a tak bardzo się różnią i urodą i temperamentem i charakterem. Jak to możliwe? Szukam wspólnego mianownika i uwierzcie, nie jest to łatwe zadanie.

Ona jest tą grzeczną, posłuszną i uroczą, można się nią bez wyrzutów sumienia w towarzystwie pochwalić, że same piątki w szkole zbiera, że wierszyki deklamuje im dłuższe tym lepiej, że w restauracji nóż i i widelec bez obciachu ogarnia, że jest mocno nieletnią wicemistrzynią klubu karate w kata, że sama czyta Harrego Pottera a szkoła to dla niej miła rozrywka w ciagu dnia, do tego słodka jest jak szarlotka, ma rzęsy długie jak stąd do nieba, śpiewa na okrągło i ciągle powtarza, że nas kocha. Taka córka to skarb.

On to zupełnie inna historia. Wszystko robi szybko, za szybko. Za szybko raczkował, za szybko zaczął chodzić, w ogóle nie chodził w sumie, tylko biegał od razu. Nazywamy go na użytek domowy „spidigonzalesem“, a wcześniej kiedy jeszcze nie opanował sztuki chodzenia (pardon biegania) do perfekcji i odbijał się od ścian i od mebli, nazywaliśmy go pieszczotliwe „rikoszetem“. Drugie jego imię to „destruktor“, rozwla wszystko do czego się dorwie, każdą konstrukcję z lubością niweczy. Na domiar złego jest ryzykantem, z upodobaniem wspina się na wszystko co chybotliwe. Podryguje na krawędziach mebli przyprawiając mnie każdorazowo o zwał serca. Siniaków na jego czole nie zliczę, wizyt u lekarzy również. Ma jednak w sobie taki urok, że wystarczy, że się uśmiechnie, ten dołeczek w policzku, który po ojcu odziedziczył pokaże i już wymiękam. Poza tym jak już swoje nabroi i wybiega się niczym młody hart, lubi się prztulać i w tej dziedzinie osiągnał już dawno level master. Przytula się do nas zupełnie jak mały koala do swojego eukalipstusa. Taki syn to skarb.

dekoracja diy 2Takie banery powstają, kiedy dzieciory smacznie śpią, a szalona matka relaksuje się “oglądając” film 🙂 Nie wiecie może czy istnieje coś takiego jak zespół niespokojnych rąk? 😉

niezgodność charakterów 3dekoracja diy 3niezgodność charakterów 4

niezgodność charakterów 7

Facebook   i   Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook