Let’s play!

 

Moja mała Miss J. uwielbia grać w przeróżne gry. Ja zresztą też 🙂 Najbardziej lubimy te, które rozwijają pamięć. Pewnie doskonale znacie tę, która polega na odnajdowaniu pasujących do siebie par obrazków. To jedna z moich ulubionych.
Zrobiłam dla Miss J. mini versję tej gry. Chciałam, żeby całość mieściła się do torebki, tak żeby w każdej chwili można było zabrać ją ze sobą, np. w podróż.
Tak sobie wykombinowałam, że jeśli coś ma być atrakcyjne dla trzylatki powino być kolorowe i radosne. Dlatego takie (mam nadzieję) są obrazki, które wymalowałam a także etui, które uszyłam na karty z obrazkami.
Generalnie pomysł był taki: miało być szybko, tanio i wesoło. Patrząc na buźkę głównej zainteresowanej myślę, że się udało 😛 Najważniejsze, że ona jest zachwycona i że tak dobrze się razem bawimy.

 

My little miss J. likes to play games. We prefer these games which are developing memory. I’m sure that all of you perfectly know that one which relies on fitting matching pairs of pictures. This is one my fave.
I made for miss J. mini version of this game. I wanted to create something what I could just put into my bag anytime and take it with us. I think that if something is suppose to be attractive for the small child must be cheerful and colorful.
And therefore pictures I drew are colorful and so there is a case for pictures cards. The entire idea is based on the fact that it was suppose to be quick made, cheep and cheerfully. But the most important is that little miss J. was delighted with the new game and we had so much fun together.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook